Jirka s Martinou dokázali postavit skutečně fungující on-line byznys. Přestali nahánět klienty – ti je začali kontaktovat sami. A co je na tom nejlepší? Nejlepší je, že pro on-line byznys neexistují žádné státní hranice. Použít v praxi rady Martina a Jirky je jako zapnout ve stíhačce forsáž. Zrychlíte tak, že ostatní zůstanou za Vámi. Je vidět, že oba dva mají za svůj život hodně zkušeností v byznysu.

Mgr. Jiří Novotný PhD.

Pedagog a vědecký pracovník Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Podnikatel


Chtěla jsem změnu, zdůrazňuji CHTĚLA a JÁ - pokud Vy nebudete chtít, nic se nezmění ! Pro to jsem zde, v Projektu For 21. Tenhle systém, je perfektně jednoduchý a s tím se ztotožňuji, protože „ V jednoduchosti je totiž síla …“! Jsem sama sobě pánem, tvořím si vlastní on- line byznys bez vstupních investic, z pohodlí domova, bez zbytečného stresu, dle mých časových možností a to jsem vždy chtěla. Díky For21 jsem získala i jiný postoj ke mně samotné a to mi je ohromným přínosem. Přestala jsem se všeho bát a jsem méně negativní . Konečně jsem totiž pochopila, že vše je v mojí hlavě a co budu skutečně chtít, to se bude skutečně dít a to budu skutečně mít… Spolupráce s tvůrci - Martinem a Jirkou, totiž není jen o byznyse, ale hlavně o lidskosti, díky které pomáhají nejen nám účastníkům růst a plnit si své sny, ale i lidem kolem sebe a to je v dnešní době k nezaplacení. 

Martina Balážová

Pedagog PrahaZMĚŇ SI ŽIVOT I TY!

Albert Einstein řekl dvě krásné věty:  „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“ a druhá: „Fantazie je důležitější než informace.“ 

Chci více informací ►

„Ten, kdo se nikdy nedopustil chyby, se nikdy nepokusil o něco nového.“