Hanka Bukovská

Pomáhám druhým najít cestu k lepší vitalitě.
V současné době se věnuji problematice zdraví a imunity.  

 

Ráda poradím i Vám.

 

Proč jsem se rozhodla pro spolupráci s Týmem For21?

 

 

Kontakt níže na stránce 

 

Jmenuji se Hanka Bukovská.

Jsem maminka dvou dětí s umělecky zaměřeným vzděláním. Od mala jsem zdraví příliš neřešila, nemocná jsem nebývala, běžné chřipky, virózy se mi vyhýbaly, až po 30. roce mi byl zjištěn Sjögrenův syndrom.

Všichni mi říkali, že to nic není, prostě budu brát léky a tím to skončí. Toto autoimunitní onemocnění se hodně podceňuje, nikomu nepřeji zažít komplikace. Na tomto onemocnění je snad nejhorší to, že není vidět. Okolí vás má za zdravého člověka a říká si, jak jste v pohodě, že to nic není. Únava která je součástí této nemoci se nedá srovnat s klasickou únavou a další a další příznaky a to jsem pouze u lehké formy tohoto onemocnění. Jak to že když jsem byla tolik let zdravá najednou se moje imunita zhroutila?

Na co jsou léky, které beru a proč je musím brát do konce života? Odpověď od lékařky byla pouze tato: "Vyléčit se to nedá, léky se na tuto nemoc předepisují, tak je berte." Zdá se vám toto jako řešení? Po dalším čase mi byly přidány další léky včetně kortikoidů, i když se můj zdravotní stav nějak nezhoršoval. Tak proč další léky? Prý se to musí vyzkoušet. Lékař má léčit. Myslíte si, že chemickými léky se Vaše tělo opraví?

Já tu chci být pro svoje děti co nejdéle, chci dávat tělu to, co mu bude prospívat, proto jsem hledala cestu jinde. Když mi do cesty přišla pracovní příležitost, kde jsem měla možnost spolupracovat s lékaři, kteří jsou nakloněni přírodní léčbě, brala jsem to jako šanci.

V současné době mám ubrané léky, cítím se lépe a svou nemoc zvládám tak, jako nikdy dřív. Věnuji se svému zdraví, zdraví své rodiny a pomáhám i ostatním, kteří chtějí. Příklad za všechny je, že jsem nebyla už víc jak rok nemocná.
Tím myslím to, že jsem každé dva až tři měsíce ležela cca 10 dní v posteli s těžkými virózami, záněty průdušek i zápaly plic. K lékaři chodím stále pouze na kontroly krve.

Své zkušenosti dnes předávám dále. 

Jak mě můžete kontaktovat?

 

Chcete se na cokoli zeptat? Ptejte se na cokoli, co Vás zajímá.

K tomu je tento formulář.